C2012C0G2A471J
TDK CorporationTDK Corporation
C2012C0G2A471J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2012C0G2A471J
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 470PF 100V C0G 0805
Podatkovni listi: 1.C2012C0G2A471J.pdf2.C2012C0G2A471J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C2012C0G2A471J
Številka dela C2012C0G2A471J Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 470PF 100V C0G 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5834 pcs Podatkovni list 1.C2012C0G2A471J.pdf2.C2012C0G2A471J.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.030" (0.75mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-4134-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 470pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 470pF Aplikacije General Purpose