CGA9L3X7R2E334M160KA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA9L3X7R2E334M160KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA9L3X7R2E334M160KA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.33UF 250V X7R 2220
Podatkovni listi: 1.CGA9L3X7R2E334M160KA.pdf2.CGA9L3X7R2E334M160KA.pdf3.CGA9L3X7R2E334M160KA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA9L3X7R2E334M160KA
Številka dela CGA9L3X7R2E334M160KA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.33UF 250V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 445-13142-2
CGA9L3X7R2E334MT0Y0U
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.33µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije Automotive