CGA9L4X7R2J154M160KA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA9L4X7R2J154M160KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA9L4X7R2J154M160KA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.15UF 630V X7R 2220
Podatkovni listi: 1.CGA9L4X7R2J154M160KA.pdf2.CGA9L4X7R2J154M160KA.pdf3.CGA9L4X7R2J154M160KA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA9L4X7R2J154M160KA
Številka dela CGA9L4X7R2J154M160KA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.15UF 630V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 445-13146-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.15µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Zmogljivost 0.15µF