CGA9M1X7S3D472K200KA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA9M1X7S3D472K200KA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA9M1X7S3D472K200KA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 4700PF 2KV X7S 2220
Podatkovni listi: 1.CGA9M1X7S3D472K200KA.pdf2.CGA9M1X7S3D472K200KA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA9M1X7S3D472K200KA
Številka dela CGA9M1X7S3D472K200KA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 4700PF 2KV X7S 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51362 pcs Podatkovni list 1.CGA9M1X7S3D472K200KA.pdf2.CGA9M1X7S3D472K200KA.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca 4700pF Debelina (maks.) X7S
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serija CGA RoHS Status Digi-Reel®
Ripple Current - nizka frekvenca Automotive Ocene AEC-Q200
Polarizacija 2220 (5750 Metric) Druga imena 445-13157-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CGA9M1X7S3D472K200KA Vodilni stil 0.087" (2.20mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 4700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7S 2220 (5750 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 4700PF 2KV X7S 2220