CLF6045T-331M-CA
TDK CorporationTDK Corporation
CLF6045T-331M-CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLF6045T-331M-CA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 440MA 1.164 OHM
Podatkovni listi: CLF6045T-331M-CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CLF6045T-331M-CA
Številka dela CLF6045T-331M-CA Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 330UH 440MA 1.164 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135561 pcs Podatkovni list CLF6045T-331M-CA.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm)
Ščitenje Shielded Serija CLF-CA
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-16746-2
445-16746-ND
CLF6045T-331M-CA-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 1.164 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.164 Ohm Max
Trenutna ocena 440mA Tok - nasičenost 350mA