CLF6045T-331M
TDK CorporationTDK Corporation
CLF6045T-331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLF6045T-331M
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 440MA 970 MOHM
Podatkovni listi: CLF6045T-331M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLF6045T-331M
Številka dela CLF6045T-331M Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 330UH 440MA 970 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 183978 pcs Podatkovni list CLF6045T-331M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm)
Ščitenje Shielded Serija CLF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-15101-2 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 1.164 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.164 Ohm Max
Trenutna ocena 440mA Tok - nasičenost 350mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CLF6045T-331M-H
CLF6045T-331M-H
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 330UH 440MA 970 MOHM
Na zalogi: 125725 pcs
Prenesi: CLF6045T-331M-H.pdf
RFQ
CLF6045T-330M-H
CLF6045T-330M-H
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: FIXED IND 33UH 1.5A 103 MOHM SMD
Na zalogi: 130223 pcs
Prenesi: CLF6045T-330M-H.pdf
RFQ
CLF6045T-3R3N-CA
CLF6045T-3R3N-CA
Opis: FIXED IND 3.3UH 3.5A 24.7 MOHM
Prenesi: CLF6045T-3R3N-CA.pdf
CLF6045T-331M-CA
CLF6045T-331M-CA
Opis: FIXED IND 330UH 440MA 1.164 OHM