CLF6045T-331M-H
TDK CorporationTDK Corporation
CLF6045T-331M-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLF6045T-331M-H
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 440MA 970 MOHM
Podatkovni listi: CLF6045T-331M-H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CLF6045T-331M-H
Številka dela CLF6045T-331M-H Proizvajalec TDK Corporation
Opis FIXED IND 330UH 440MA 970 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125725 pcs Podatkovni list CLF6045T-331M-H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm)
Ščitenje Shielded Serija CLF-H
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 445-15118-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 970 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 970 mOhm
Trenutna ocena 440mA Tok - nasičenost 350mA