OCKTDLJANF-26.000000
TaitienTaitien
OCKTDLJANF-26.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OCKTDLJANF-26.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC XO 26MHZ 1.8V CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.OCKTDLJANF-26.000000.pdf2.OCKTDLJANF-26.000000.pdf3.OCKTDLJANF-26.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OCKTDLJANF-26.000000
Številka dela OCKTDLJANF-26.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC XO 26MHZ 1.8V CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija OC
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena 1664-1052-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 26MHz
natančen opis 26MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 7mA