OCKTGLJANF-24.000000
TaitienTaitien
OCKTGLJANF-24.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OCKTGLJANF-24.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC XO 24MHZ 1.8V CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.OCKTGLJANF-24.000000.pdf2.OCKTGLJANF-24.000000.pdf3.OCKTGLJANF-24.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OCKTGLJANF-24.000000
Številka dela OCKTGLJANF-24.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC XO 24MHZ 1.8V CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija OC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena 1664-1054-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 24MHz
natančen opis 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 7mA