OCKTGLJANF-20.000000
TaitienTaitien
OCKTGLJANF-20.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OCKTGLJANF-20.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.OCKTGLJANF-20.000000.pdf2.OCKTGLJANF-20.000000.pdf3.OCKTGLJANF-20.000000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije OCKTGLJANF-20.000000
Številka dela OCKTGLJANF-20.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija OC
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 20MHz natančen opis 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 7mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA