CAL45TB271K
pregled izdelka
Številka dela: CAL45TB271K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 270UH 350MA 3.4 OHM TH
Podatkovni listi: 1.CAL45TB271K.pdf2.CAL45TB271K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CAL45TB271K
Številka dela CAL45TB271K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 270UH 350MA 3.4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4232 pcs Podatkovni list 1.CAL45TB271K.pdf2.CAL45TB271K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Druga imena LA CAL 45TB 271K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 270µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 3.4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm Max
Trenutna ocena 350mA Tok - nasičenost 350mA