CAL45TB330K
pregled izdelka
Številka dela: CAL45TB330K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 33UH 1A 370 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.CAL45TB330K.pdf2.CAL45TB330K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CAL45TB330K
Številka dela CAL45TB330K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 33UH 1A 370 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4826 pcs Podatkovni list 1.CAL45TB330K.pdf2.CAL45TB330K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Druga imena LA CAL 45TB 330K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 370 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 370 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost 1A