CAL45TB272K
pregled izdelka
Številka dela: CAL45TB272K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 2.7MH 90MA 45 OHM TH
Podatkovni listi: 1.CAL45TB272K.pdf2.CAL45TB272K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CAL45TB272K
Številka dela CAL45TB272K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.7MH 90MA 45 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5491 pcs Podatkovni list 1.CAL45TB272K.pdf2.CAL45TB272K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Druga imena LA CAL 45TB 272K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 252kHz Induktivnost 2.7mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.7mH Unshielded Wirewound Inductor 90mA 45 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 45 Ohm Max
Trenutna ocena 90mA Tok - nasičenost 110mA