JMK105BC6475MV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK105BC6475MV-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JMK105BC6475MV-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 6.3V X6S 0402
Podatkovni listi: 1.JMK105BC6475MV-F.pdf2.JMK105BC6475MV-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JMK105BC6475MV-F
Številka dela JMK105BC6475MV-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 4.7UF 6.3V X6S 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1595110 pcs Podatkovni list 1.JMK105BC6475MV-F.pdf2.JMK105BC6475MV-F.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.026" (0.65mm) Temperaturni koeficient X6S
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 587-5442-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.7µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije SMPS Filtering