JMK105BJ105KP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK105BJ105KP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JMK105BJ105KP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402
Podatkovni listi: 1.JMK105BJ105KP-F.pdf2.JMK105BJ105KP-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JMK105BJ105KP-F
Številka dela JMK105BJ105KP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2524992 pcs Podatkovni list 1.JMK105BJ105KP-F.pdf2.JMK105BJ105KP-F.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena JMK105BJ105KPF
RM JMK105 BJ105KP-F
RM JMK105BJ105KP-F
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 1µF