VPS36-3600
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPS36-3600 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPS36-3600
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 130VA CHAS MOUNT
Podatkovni listi: VPS36-3600.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPS36-3600
Številka dela VPS36-3600 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 130VA CHAS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4257 pcs Podatkovni list VPS36-3600.pdf
Utež 4.1 lbs (1.9kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 18V, Series 36V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka Solder, Quick Connect
Velikost / dimenzija 71.37mm L x 68.33mm W Serija Chassis Mount: World Series™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 130 VA Druga imena 237-1286
VPS363600
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 85.85mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 7.2A, Series 3.6A Center Tapnite No