VPS36-4800-B
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPS36-4800-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPS36-4800-B
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 175VA CHAS MOUNT
Podatkovni listi: VPS36-4800-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPS36-4800-B
Številka dela VPS36-4800-B Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 175VA CHAS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2516 pcs Podatkovni list VPS36-4800-B.pdf
Utež 5.5 lbs (2.5kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 18V, Series 36V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka Solder, Quick Connect
Velikost / dimenzija 79.50mm L x 71.37mm W Serija Chassis Mount: World Series™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 175 VA Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 95.25mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 9.6A, Series 4.8A Center Tapnite No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VPS36-2200
VPS36-2200
Proizvajalci: Triad Magnetics
Opis: XFRMR LAMINATED 80VA CHAS MOUNT
Na zalogi: 5794 pcs
Prenesi: VPS36-2200.pdf
RFQ
VPS41
VPS41
Proizvajalci: Fluke Electronics
Opis: VPS41, VOLTAGE PROBE SET 40 MHZ