VPS36-700-B
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPS36-700-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPS36-700-B
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 25VA CHAS MOUNT
Podatkovni listi: VPS36-700-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPS36-700-B
Številka dela VPS36-700-B Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 25VA CHAS MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8270 pcs Podatkovni list VPS36-700-B.pdf
Utež 1.3 lbs (589.7g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 18V, Series 36V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka Solder, Quick Connect
Velikost / dimenzija 50.80mm L x 49.28mm W Serija Chassis Mount: World Series™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 25 VA Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 71.37mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 1.4A, Series 700mA Center Tapnite No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VPS410-II-B
VPS410-II-B
Proizvajalci: Fluke Electronics
Opis: INDUS.VOLT.PROBE SET 500MHZ 10:1
Na zalogi: 497 pcs
Prenesi:
RFQ
VPS41
VPS41
Opis: VPS41, VOLTAGE PROBE SET 40 MHZ