PRD48BF480T400A00
VicorVicor
PRD48BF480T400A00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRD48BF480T400A00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka V.I CHIP PRM REGULATOR EVAL BOAR
Podatkovni listi: PRD48BF480T400A00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PRD48BF480T400A00
Številka dela PRD48BF480T400A00 Proizvajalec Vicor
Opis V.I CHIP PRM REGULATOR EVAL BOAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4471 pcs Podatkovni list PRD48BF480T400A00.pdf
Napetost - izhod 5 V ~ 55 V Napetost - Vhod 38 V ~ 55 V
Uporabljena IC / del PRM48BF480T400A Priložena vsebina Board(s)
Serija VI Chip® PRM® Topologija regulatorja Buck-Boost
Moč - izhod 400W Izhodi in tipi 1, Non-Isolated
Druga imena 1102-1192
PRD48BF480T400A00-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours)
Glavni namen DC/DC, Step Up or Down Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca - preklop 1MHz natančen opis PRM48BF480T400A VI Chip® PRM® DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 8.33A Vrsta plošče Fully Populated