PRD48BH480T200A00
VicorVicor
PRD48BH480T200A00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRD48BH480T200A00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka HALF-CHIP REGULATOR EVAL BOARD
Podatkovni listi: PRD48BH480T200A00.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PRD48BH480T200A00
Številka dela PRD48BH480T200A00 Proizvajalec Vicor
Opis HALF-CHIP REGULATOR EVAL BOARD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5365 pcs Podatkovni list PRD48BH480T200A00.pdf
Napetost - izhod 5 V ~ 55 V Napetost - Vhod 38 V ~ 55 V
Uporabljena IC / del PRM48BH480T200A Priložena vsebina Board(s)
Serija VI Chip® PRM® Topologija regulatorja Buck-Boost
Moč - izhod 200W Izhodi in tipi 1, Non-Isolated
Druga imena 1102-1193
PRD48BH480T200A00-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours)
Glavni namen DC/DC, Step Up or Down Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca - preklop 1MHz natančen opis PRM48BH480T200A VI Chip® PRM® DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 4.17A Vrsta plošče Fully Populated
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PRD48BH480T200B00
PRD48BH480T200B00
Proizvajalci: Vicor
Opis: REGULATOR PRM 48V OUT 200W DEMO