PRD48BF480T500A00
VicorVicor
PRD48BF480T500A00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRD48BF480T500A00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka EVAL BRD FOR PRM48BF480T500A00
Podatkovni listi: PRD48BF480T500A00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 260 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRD48BF480T500A00
Številka dela PRD48BF480T500A00 Proizvajalec Vicor
Opis EVAL BRD FOR PRM48BF480T500A00 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 260 pcs Podatkovni list PRD48BF480T500A00.pdf
Napetost - izhod 48V Napetost - Vhod 38 V ~ 55 V
Uporabljena IC / del PRM48By480x500A00 Priložena vsebina Board(s)
Serija VI Chip® PRM® Topologija regulatorja Buck-Boost
Moč - izhod 500W Izhodi in tipi 1, Non-Isolated
Druga imena 1102-5833
PRD48BF480T500A00-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Glavni namen DC/DC, Step Up or Down
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - preklop 1.03MHz
natančen opis PRM48By480x500A00 VI Chip® PRM® DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 10.42A