V72B28E250BF3
VicorVicor
V72B28E250BF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V72B28E250BF3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 250W
Podatkovni listi: V72B28E250BF3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V72B28E250BF3
Številka dela V72B28E250BF3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5072 pcs Podatkovni list V72B28E250BF3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 43V Napetost - Vhod (maks.) 110V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.93A 43V - 110V Input Tok - izhod (maks.) 8.93A
Številka osnovnega dela V72B28E250 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V72B28E250BG3
V72B28E250BG3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 28V 250W
Na zalogi: 5767 pcs
Prenesi: V72B28E250BG3.pdf
RFQ
V72B28E250B
V72B28E250B
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 28V 250W
Na zalogi: 4687 pcs
Prenesi: V72B28E250B.pdf
RFQ
V72B28E250BL2
V72B28E250BL2
Opis: DC DC CONVERTER 28V 250W
Prenesi: V72B28E250BL2.pdf
V72B28E250BF
V72B28E250BF
Opis: DC DC CONVERTER 28V 250W