V72B28E250BL3
VicorVicor
V72B28E250BL3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V72B28E250BL3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 250W
Podatkovni listi: V72B28E250BL3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije V72B28E250BL3
Številka dela V72B28E250BL3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5201 pcs Podatkovni list V72B28E250BL3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 43V Napetost - Vhod (maks.) 110V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 88.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.93A 43V - 110V Input Tok - izhod (maks.) 8.93A