V72B28E250BL
VicorVicor
V72B28E250BL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V72B28E250BL
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 250W
Podatkovni listi: V72B28E250BL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 519 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 519 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V72B28E250BL
Številka dela V72B28E250BL Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 519 pcs Podatkovni list V72B28E250BL.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 43V Napetost - Vhod (maks.) 110V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 88.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.93A 43V - 110V Input
Tok - izhod (maks.) 8.93A Številka osnovnega dela V72B28E250