V72B28E250BN
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V72B28E250BN
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 28V 250W
Podatkovni listi: V72B28E250BN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 472 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 472 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V72B28E250BN
Številka dela V72B28E250BN Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 28V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 472 pcs Podatkovni list V72B28E250BN.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 28V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 43V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 88.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.93A 43V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 8.93A Številka osnovnega dela V72B28E250
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V72B28E250BS2
V72B28E250BS2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 28V 250W
Na zalogi: 5953 pcs
Prenesi: V72B28E250BS2.pdf
RFQ
V72B28E250BL3
V72B28E250BL3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 28V 250W
Na zalogi: 5201 pcs
Prenesi: V72B28E250BL3.pdf
RFQ
V72B28E250BN3
V72B28E250BN3
Opis: DC DC CONVERTER 28V 250W
Prenesi: V72B28E250BN3.pdf
V72B28E250BN2
V72B28E250BN2
Opis: DC DC CONVERTER 28V 250W