CC1206KKX5R8BB225
YageoYageo
CC1206KKX5R8BB225 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KKX5R8BB225
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 25V X5R 1206
Podatkovni listi: CC1206KKX5R8BB225.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KKX5R8BB225
Številka dela CC1206KKX5R8BB225 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 2.2UF 25V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 561790 pcs Podatkovni list CC1206KKX5R8BB225.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-1944-6
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 2.2µF