CC1206KKX5R9BB225
YageoYageo
CC1206KKX5R9BB225 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KKX5R9BB225
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 50V X5R 1206
Podatkovni listi: CC1206KKX5R9BB225.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KKX5R9BB225
Številka dela CC1206KKX5R9BB225 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 2.2UF 50V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 836621 pcs Podatkovni list CC1206KKX5R9BB225.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 2.2µF Debelina (maks.) X5R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CC RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-1946-2
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Številka izdelka proizvajalca CC1206KKX5R9BB225 Vodilni stil 0.071" (1.80mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 2.2UF 50V X5R 1206