CC1206KKX5R9BB475
YageoYageo
CC1206KKX5R9BB475 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC1206KKX5R9BB475
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 50V X5R 1206
Podatkovni listi: CC1206KKX5R9BB475.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC1206KKX5R9BB475
Številka dela CC1206KKX5R9BB475 Proizvajalec Yageo
Opis CAP CER 4.7UF 50V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 403169 pcs Podatkovni list CC1206KKX5R9BB475.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CC
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 311-1947-2
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.7µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose