FKN100FR-73-0R27
YageoYageo
FKN100FR-73-0R27 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FKN100FR-73-0R27
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.27 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: FKN100FR-73-0R27.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FKN100FR-73-0R27
Številka dela FKN100FR-73-0R27 Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.27 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4437 pcs Podatkovni list FKN100FR-73-0R27.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija FKN Odpornost 270 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Fusible, Safety Stopnja napak -
natančen opis 270 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Wirewound Sestava Wirewound