FKN100FR-73-0R47
YageoYageo
FKN100FR-73-0R47 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FKN100FR-73-0R47
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.47 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: FKN100FR-73-0R47.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FKN100FR-73-0R47
Številka dela FKN100FR-73-0R47 Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.47 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4365 pcs Podatkovni list FKN100FR-73-0R47.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija FKN Odpornost 470 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 155°C
natančen opis 470 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Wirewound Sestava Wirewound