FKN100FR-73-0R33
YageoYageo
FKN100FR-73-0R33 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FKN100FR-73-0R33
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 0.33 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: FKN100FR-73-0R33.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FKN100FR-73-0R33
Številka dela FKN100FR-73-0R33 Proizvajalec Yageo
Opis RES 0.33 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5131 pcs Podatkovni list FKN100FR-73-0R33.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±350ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Serija FKN Odpornost 330 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 155°C
natančen opis 330 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Safety Wirewound Sestava Wirewound