FQU20N06LTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQU20N06LTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQU20N06LTU
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 17.2A IPAK
Podatkovni listi: 1.FQU20N06LTU.pdf2.FQU20N06LTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FQU20N06LTU
Številka dela FQU20N06LTU Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 60V 17.2A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102912 pcs Podatkovni list 1.FQU20N06LTU.pdf2.FQU20N06LTU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 8.6A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 38W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena FQU20N06LTU-ND
FQU20N06LTUFS
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 630pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 17.2A (Tc) 2.5W (Ta), 38W (Tc) Through Hole I-PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 17.2A (Tc)