FQU2N100TU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQU2N100TU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQU2N100TU
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 1000V 1.6A IPAK
Podatkovni listi: 1.FQU2N100TU.pdf2.FQU2N100TU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FQU2N100TU
Številka dela FQU2N100TU Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 1000V 1.6A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114611 pcs Podatkovni list 1.FQU2N100TU.pdf2.FQU2N100TU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 9 Ohm @ 800mA, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 50W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 520pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V
natančen opis N-Channel 1000V 1.6A (Tc) 2.5W (Ta), 50W (Tc) Through Hole I-PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.6A (Tc)