FQU2N50BTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQU2N50BTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQU2N50BTU
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 1.6A IPAK
Podatkovni listi: 1.FQU2N50BTU.pdf2.FQU2N50BTU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQU2N50BTU
Številka dela FQU2N50BTU Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 1.6A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3990 pcs Podatkovni list 1.FQU2N50BTU.pdf2.FQU2N50BTU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.7V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.3 Ohm @ 800mA, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 30W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 230pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 1.6A (Tc) 2.5W (Ta), 30W (Tc) Through Hole I-PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.6A (Tc)