FQU2N50BTU-WS
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQU2N50BTU-WS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQU2N50BTU-WS
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 1.6A IPAK
Podatkovni listi: FQU2N50BTU-WS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FQU2N50BTU-WS
Številka dela FQU2N50BTU-WS Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 1.6A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131227 pcs Podatkovni list FQU2N50BTU-WS.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.7V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.3 Ohm @ 800mA, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 30W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena FQU2N50BTU_WS
FQU2N50BTU_WS-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 230pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 1.6A (Tc) 2.5W (Ta), 30W (Tc) Through Hole I-PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.6A (Tc)