CJT50018RJJ
pregled izdelka
Številka dela: CJT50018RJJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 18 OHM 5% 500W
Podatkovni listi: CJT50018RJJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CJT50018RJJ
Številka dela CJT50018RJJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 18 OHM 5% 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1574 pcs Podatkovni list CJT50018RJJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 13.189" L x 2.362" W (335.00mm x 60.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 18 Ohms Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 1-1879473-6
1-1879473-6-ND
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 18 Ohms ±5% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound