CJT5001K2JJ
pregled izdelka
Številka dela: CJT5001K2JJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 1.2K OHM 5% 500W
Podatkovni listi: CJT5001K2JJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CJT5001K2JJ
Številka dela CJT5001K2JJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 1.2K OHM 5% 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1461 pcs Podatkovni list CJT5001K2JJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 13.189" L x 2.362" W (335.00mm x 60.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 1.2 kOhms Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 3-1879473-8
3-1879473-8-ND
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.2 kOhms ±5% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound