1825SC333KAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
1825SC333KAT9A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825SC333KAT9A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 1.5KV X7R 1825
Podatkovni listi: 1.1825SC333KAT9A.pdf2.1825SC333KAT9A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1825SC333KAT9A
Številka dela 1825SC333KAT9A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.033UF 1.5KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4715 pcs Podatkovni list 1.1825SC333KAT9A.pdf2.1825SC333KAT9A.pdf
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.100" (2.54mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1825 (4564 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 0.033µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Zmogljivost 0.033µF