1825SC333KAZ2A
AVX CorporationAVX Corporation
1825SC333KAZ2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1825SC333KAZ2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 1.5KV X7R 1825
Podatkovni listi: 1.1825SC333KAZ2A.pdf2.1825SC333KAZ2A.pdf3.1825SC333KAZ2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1825SC333KAZ2A
Številka dela 1825SC333KAZ2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.033UF 1.5KV X7R 1825 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 1500V (1.5kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.080" (2.03mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Serija FLEXITERM®
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1825 (4564 Metric) Druga imena 1825SC333KAZ2A-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Voltage natančen opis 0.033µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije SMPS Filtering, Boardflex Sensitive