VE13M00211K
AVX CorporationAVX Corporation
VE13M00211K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VE13M00211K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 330V 2.5KA DISC 13MM
Podatkovni listi: VE13M00211K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VE13M00211K
Številka dela VE13M00211K Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 330V 2.5KA DISC 13MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 328684 pcs Podatkovni list VE13M00211K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 330V Napetost Varistorja (Min) 297V
Napetost Varistorja (Max) 363V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 13mm
Druga imena 478-2160
VE13M00211K--
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 275V
Največji AC volt 210V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 14J natančen opis 330V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 275pF @ 1kHz