VE13M00300K--
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VE13M00300K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 47V 500A DISC 13MM
Podatkovni listi: VE13M00300K--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VE13M00300K--
Številka dela VE13M00300K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 47V 500A DISC 13MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5888 pcs Podatkovni list VE13M00300K--.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 47V Napetost Varistorja (Min) 42V
Napetost Varistorja (Max) 52V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 13mm
Druga imena VE13M00300K- delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 38V
Največji AC volt 30V Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Energija 4.0J natančen opis 47V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm
Tok - napetost 500A Zmogljivost @ Pogostost 2150pF @ 1kHz