VE13M00301K
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VE13M00301K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 470V 2.5KA DISC 13MM
Podatkovni listi: VE13M00301K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE13M00301K
Številka dela VE13M00301K Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 470V 2.5KA DISC 13MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4223 pcs Podatkovni list VE13M00301K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 470V Napetost Varistorja (Min) 423V
Napetost Varistorja (Max) 517V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 13mm
Druga imena 478-2180
VE13M00301K--
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 385V
Največji AC volt 300V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 20J natančen opis 470V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 13mm
Tok - napetost 2.5kA Zmogljivost @ Pogostost 180pF @ 1kHz