VE24M01150K
pregled izdelka
Številka dela: VE24M01150K
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 180V 6.5KA DISC 24MM
Podatkovni listi: VE24M01150K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VE24M01150K
Številka dela VE24M01150K Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 180V 6.5KA DISC 24MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4016 pcs Podatkovni list VE24M01150K.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 180V Napetost Varistorja (Min) 162V
Napetost Varistorja (Max) 198V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 24mm
Druga imena 478-2137
VE24M01150K--
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 150V
Največji AC volt 115V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 40J natančen opis 180V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 24mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 3000pF @ 1kHz