VE24M06250K--
pregled izdelka
Številka dela: VE24M06250K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 24MM
Podatkovni listi: VE24M06250K--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VE24M06250K--
Številka dela VE24M06250K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 24MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3993 pcs Podatkovni list VE24M06250K--.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 1kV Napetost Varistorja (Min) 900V
Napetost Varistorja (Max) 1.1kV Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 24mm
Druga imena VE24M06250K- delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 825V
Največji AC volt 625V Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Energija 160J natančen opis 1kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 24mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 410pF @ 1kHz