VE24M05750K--
pregled izdelka
Številka dela: VE24M05750K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 910V 6.5KA DISC 24MM
Podatkovni listi: VE24M05750K--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VE24M05750K--
Številka dela VE24M05750K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 910V 6.5KA DISC 24MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4650 pcs Podatkovni list VE24M05750K--.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 910V Napetost Varistorja (Min) 819V
Napetost Varistorja (Max) 1.001kV Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 24mm
Druga imena VE24M05750K- delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 730V
Največji AC volt 575V Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Energija 160J natančen opis 910V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 24mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 450pF @ 1kHz