VE24M03850K--
pregled izdelka
Številka dela: VE24M03850K--
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka VARISTOR 620V 6.5KA DISC 24MM
Podatkovni listi: VE24M03850K--.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VE24M03850K--
Številka dela VE24M03850K-- Proizvajalec AVX Corporation
Opis VARISTOR 620V 6.5KA DISC 24MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5790 pcs Podatkovni list VE24M03850K--.pdf
Napetost Varistorja (Typ) 620V Napetost Varistorja (Min) 558V
Napetost Varistorja (Max) 682V Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Disc 24mm
Druga imena VE24M03850K- delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 505V
Največji AC volt 385V Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Energija 107J natančen opis 620V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 24mm
Tok - napetost 6.5kA Zmogljivost @ Pogostost 850pF @ 1kHz