KUMP-7A58-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUMP-7A58-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUMP-7A58-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 15A 24V
Podatkovni listi: KUMP-7A58-24.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KUMP-7A58-24
Številka dela KUMP-7A58-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 15A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 6014 pcs Podatkovni list KUMP-7A58-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 20.4 VAC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 277VAC - Max
Serija KUMP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 9-1393116-7
KUMP-7A58-24-ND
delovna temperatura -45°C ~ 55°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 15A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A) Napetost tuljave 24VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 72 Ohms
Moč tuljave 2.8 VA Tok tekočine 115mA