P40R104K1-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
P40R104K1-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P40R104K1-F
Proizvajalec / znamka: Cornell Dubilier Electronics
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
Podatkovni listi: P40R104K1-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P40R104K1-F
Številka dela P40R104K1-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4456 pcs Podatkovni list P40R104K1-F.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.400" L (3.81mm x 10.16mm) Serija P40
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial Zmogljivost 0.1µF