P40P48D12P1-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
P40P48D12P1-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P40P48D12P1-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY CONTACTOR DPST 40A 24V
Podatkovni listi: P40P48D12P1-24.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Stanje zalog 669 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 669 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P40P48D12P1-24
Številka dela P40P48D12P1-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY CONTACTOR DPST 40A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 669 pcs Podatkovni list P40P48D12P1-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 600VAC - Max
Serija P40 Pakiranje Bulk
Druga imena 8-1393132-8
P40P48D12P1-24-ND
PB2092
delovna temperatura -55°C ~ 65°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Lastnosti -
Ocena stika (trenutna) 40A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec 4PST-2NO/2NC (DB/DM) (2 Form X, 2 Form Y) Napetost tuljave 24VDC
Odpornost na kolut 84 Ohms Moč tuljave 7.5 W
Tok tekočine 286mA