PRD-11AH0-120
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
PRD-11AH0-120 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRD-11AH0-120
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 120V
Podatkovni listi: PRD-11AH0-120.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRD-11AH0-120
Številka dela PRD-11AH0-120 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 2217 pcs Podatkovni list PRD-11AH0-120.pdf
Vklopite napetost (maks.) 102 VAC Izklop napetosti (min) 12 VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Preklopna napetost 125VDC - Nom
Serija PRD Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1-1393127-6
PB504
PRD11AH0120
delovna temperatura -55°C ~ 45°C
Čas delovanja 40ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 20A Kontaktni material Silver (Ag)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 120VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 290 Ohms
Moč tuljave 9.8 VA Tok tekočine 85.0mA